پرش لینک ها

درباره ی دارما

دارما در سال ۱۳۹۹ توسط علی دلشاد تهرانی پایه‌گذاری شد، با چشم‌اندازی برای ایجاد یک فضای تعاملی جهانی که در آن سلامتی و خرد پلی است به سوی خوشبختی. دارما تنها یک پادکست نیست؛ بلکه بستری است برای کسانی که به دنبال یک زندگی سالم با تعادل و هماهنگی بیشتر هستند. در دارما، ما بر این باوریم که صلح و آرامش فقط در یک محیطی امن، مبتنی بر همدلی و مهربانی و بدور از جهت‌گیری‌های عقیدتی و سطحی نگری ممکن است و به همین منظور، دارما ابزارها و دیدگاه‌هایی را فراهم می‌آورد که به افراد کمک می‌کند تا به طبیعت ذهن آگاه شده و با داشتن درک عمیق علمی، فلسفی، عرفانی در بیشترین تعادل با خود و جهان هستی قرار گیرند.

همکاری با دارما

معرفی تیم دارما

همراهان شما در مسیر آگاهی و سلامت

در دارما، ما مجموعه‌ای از متخصصان متعهد را گردهم آورده‌ایم تا با انگیزه‌ای خالصانه، با ارائه دیدگاه‌های نوین و کاربردی در زمینه‌های مدیتیشن، روانشناسی، پزشکی، سلامت و انگیزشی ، شما را در مسیر دستیابی به مفاهیم عمیق‌تر زندگی و سلامتی و شادکامی همراهی کند.
هر یک از اعضای تیم دارما با تخصص خود در ارائه محتوای غنی و مؤثر، متعهد به رویکردی هستند که نه تنها اطلاعات را منتقل کند، بلکه تجربیات معنادار و تحول‌آفرینی را برای شما فراهم آورد. این تلاش مشترک، نه فقط به شناخت شما از خود و دنیای پیرامون کمک می‌کند، بلکه به شما امکان می‌دهد تا روابطی سالم‌تر و زندگی‌ای شادتر داشته باشید.

علی دلشاد

علی دلشاد

مؤسس
تیم دارما

ریحانه سهمانی

کارشناس تولید محتوا و راهنما
تیم دارما

الهه باقری

گرافیست
تیم دارما

فریبا سهمانی

راهنما
تیم دارما | مریم دلشاد

مریم دلشاد

کارشناس برنامه و پزشک
امیر قنبری

امیر قنبری

کارشناس برنامه و روانشناس
تیم دارما

سارا چراغعلی

راهنما
تیم دارما

هلیا زند

راهنما

همکاری با دارما: فرصتی برای ساختن تغییر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.